Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Hit enter after type your search item
Home / Rashifal / राशिफल २८ डिसेम्बर: आज यी राशिका व्यक्तिहरुलाई अचानक आर्थिक लाभ, कस्तो रहनेछ ज्योतिषीबाट थाहा पाउनुहोस्

राशिफल २८ डिसेम्बर: आज यी राशिका व्यक्तिहरुलाई अचानक आर्थिक लाभ, कस्तो रहनेछ ज्योतिषीबाट थाहा पाउनुहोस्

/
/
/
322 Views

१३ पुष २०७८, मंगलवार  | ग्रह स्थिति – राहु वृष राशिमा छ। चन्द्रमा कन्या राशिमा छ। मंगल र केतु वृश्चिक राशिमा छन्। सूर्य र बुध धनु राशिमा छन्। प्रतिगामी शुक्र र शनि मकर राशिमा छन्। बृहस्पति कुम्भ राशिमा पारगमनमा गइरहेको छ।

राशिफल-

मेष राशीका लागि शत्रुता रहनेछ । ज्येष्ठ नागरिकको आशीर्वाद मिल्नेछ । गहिरो ज्ञान प्राप्त हुनेछ। मातृ पक्षसँग लगाव र लगाव बढ्नेछ। स्वास्थ्य नरम र न्यानो रहनेछ। प्रेम र सन्तानको स्थिति धेरै सहयोगी रहनेछ। ब्यापारको अवस्था निकै राम्रो रहनेछ । बिद्यार्थीहरुले शैक्षिक क्षेत्रमा सफलता मिल्नेछ । परिवारजनको सहयोग मिल्नेछ । परिवारका सदस्यबाट विशेष समाचार सुन्न पाइनेछ । हरियो वस्तु दान गर्नुहोस्।

वृष– भावना बढ्नेछ । भावुक रहनुहोस्। भावुक भएर कुनै निर्णय नगर्नुहोस्। स्वास्थ्य अवस्था मध्यम रहनेछ। माया प्रेमको पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । व्यापारको दृष्टिकोणले केही नयाँ र राम्रो अवस्था पनि छ। आज तपाईको खुशी बढ्नेछ। नयाँ सवारी साधन खरिद गर्दा परिवारका सदस्यहरुको सल्लाह लिन सकिनेछ । परिवारका सदस्यहरूसँग चलिरहेको मनमुटाव समाप्त हुनेछ। हरियो चीज नजिकै राख्नुहोस्।

मिथुन- सन्तानको स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोला । मानसिक अवस्था माथि र तल रहनेछ। डिप्रेसन हुन सक्छ। प्रेममा निराशाजनक कुरा हुनेछ। घरेलु झगडाको सिकार हुन सक्छ, तर भौतिक सम्पतिमा वृद्धि हुनेछ । आज तपाईको हिम्मत र पराक्रम बढ्नेछ। प्रगतिको सम्भावना रहनेछ । सन्तानको स्वास्थ्यमा चिन्ता बढ्न सक्छ। धन खर्च पनि बढ्न सक्छ। व्यापारमा लाभ मिल्नेछ । काली माताको पुजा गरिरहनुहोस्।

कर्कट-शक्तिले रंग ल्याउनेछ। दाजुभाइ, साथीभाइ र सहकर्मीको साथले व्यावसायिक सफलतातर्फ अग्रसर हुनेछ । तपाईको स्वास्थ्य पहिले भन्दा राम्रो छ। मायाको अवस्था सुक्खा छ, तर केही नयाँ परिस्थितिहरू सिर्जना भइरहेका छन्। व्यापार व्यावसायमा नाफा तर्फ लाग्नेछ । तपाईं पनि केहि लगानी गर्न सक्नुहुन्छ। भाषणबाट मानिसहरूलाई आकर्षित गर्नेछन्। आफन्तसँग मनमुटाव समाप्त हुनेछ। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । उच्च पदमा कार्यरत व्यक्तिहरु पनि खुसी रहनेछन् । बजरंगबलीको पूजा गरिरहनुहोस्।

आजकाल सिंहहरु निकै शुभ देखिन्छन् । तपाईको जीवनमा खुशीको स्थिति आउनेछ। जीवनसाथीसँग मायापूर्वक जीवन बिताउनुहोस्। व्यापार व्यवसायमा केही सकारात्मक अवस्था छ । पैसाको आवतजावत छ । अब लगानी नगर्नुहोस्। बच्चाले आदेश पालन गर्दैछ। उत्साहमा कुनै निर्णय नगर्नुहोस्। छोराछोरीको पढाइको लागि आज यात्रा गर्नु पर्न सक्छ। धनको लगानी भविष्यमा लाभदायक हुनेछ। पहेंलो वस्तुहरू दान गर्नबाट बच्नुहोस्

केटीहरू तारा जस्तै चम्किरहेका छन्। आर्थिक मामिलाहरु हल हुँदैछन् । जे आवश्यक छ, उपलब्ध छ। स्वास्थ्यले साथ दिइरहेको छ । प्रेमको स्थिति धेरै राम्रो छ। व्यापारको दृष्टिकोणले नयाँ अवस्था देखा परिरहेको छ। खर्च उच्च रहनेछ। केहि खर्च अचानक तपाईको सामु आउनेछन्। खरिदमा हुने आम्दानीलाई ध्यानमा राखी आफ्नो जीवनसाथीसँग खर्च गर्नुहोस्। शनिदेवको पूजा गरिरहनुहोस्।

तुला-चिन्तित संसारको सिर्जना हुँदैछ। मनले थोरै दबाब महसुस गर्नेछ। आर्थिक र सामाजिक मामिलामा। स्वास्थ्य मध्यम रहनेछ। प्रेम र व्यापार राम्रो हुनेछ।
ब्यापार ब्यबसायीले नाफा कमाउनेछन् । सन्तानको पक्षबाट केही शुभ समाचार सुन्न पाइनेछ । परिवारका सदस्यहरू व्यस्त रहनेछन्। आमाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला । शनिदेवको पूजा गरिरहनुहोस्।

वृश्चिक– शुभ समाचार प्राप्त हुनेछ । आर्थिक मामिलामा समाधान हुनेछ। आर्थिक समृद्धितर्फ अघि बढ्नेछ । यात्रा लाभदायक हुनेछ। स्वास्थ्य राम्रो, प्रेम स्थिति धेरै राम्रो, व्यापार धेरै राम्रो। कुनै सम्पत्ति किनबेच गर्ने सोचमा हुनुहुन्छ भने बुवासँग सल्लाह गरेर मात्र निर्णय लिनुहोस्। सासु-ससुराबाट मान-सम्मान मिल्न सक्छ। हरियो वस्तु दान गर्नुहोस्।

धनु – समय राम्रो छ । निरन्तर अगाडि बढिरहेको छ। व्यापार गल्लीमा नयाँ अवस्था सिर्जना हुँदैछ । राजनीतिक फाइदा उठाउने । उच्च अधिकारीबाट आशीर्वाद प्राप्त हुनेछ। व्यापार राम्रो छ, स्वास्थ्य राम्रो छ। सन्तान र मायामा अझै केही दुरी छ तर विचलन छैन । बजरंगबलीको पूजा गरिरहनुहोस्। आर्थिक अवस्था पहिलेको भन्दा बलियो हुनेछ। आज आफ्नो मनपर्ने काम र व्यवसाय गर्ने मौका मिल्नेछ। केही महत्त्वपूर्ण जानकारी प्राप्त गर्न सकिन्छ। हरियो वस्तु दान गर्नुहोस्।

मकर – स्वास्थ्य निकै राम्रो छ । व्यापार केही ठप्प भएको छ । भाग्य तपाईको पक्षमा छ। सौभाग्यवश केही राम्रो परिस्थितिहरू हुनेछन्। छिट्टै व्यापार पनि चल्छ । स्वास्थ्य, प्रेम, व्यापारमा उचित स्थिति रहनेछ । खर्चलाई नियन्त्रणमा राख्नुहोला अन्यथा बुवाको असन्तुष्टिको सामना गर्नु पर्नेछ । आफ्नो आहारमा ध्यान दिनुहोस्। लामो समयदेखि रोकिएका काम सम्पन्न हुनाले मन प्रसन्न रहनेछ। काली माताको पुजा गरिरहनुहोस्।

कुम्भ – परिस्थिति प्रतिकूल छ। अलिकति पार गर्नुहोस्। एक दुई दिनको कुरा मात्रै हो । स्वास्थ्य नरम र न्यानो रहनेछ। मायाको पूर्ण समर्थन छ। तपाईंको बच्चाको अवस्था पनि राम्रो छ। दाम्पत्य जीवनमा राम्रो परिवर्तन आउनेछ। जीवनसाथीसँग प्रेम प्रगाढ हुनेछ र सम्बन्ध बलियो हुनेछ। परिवारका सदस्यहरूसँग राम्रो समय बित्नेछ। हरियो चीज नजिकै राख्नुहोस्। भगवान गणेशको पूजा गर्नुहोस्।

मीन – तपाईको स्थिति राम्रो छ। व्यावसायमा नाफा मिल्ने छ । जीवनसाथीको सहयोग मिल्ने छ । रोजगारीमा प्रगति होला । स्वास्थ्य अवस्था अलि नरम छ तर कुनै समस्या छैन। प्रेम र व्यापार एक साथ जान्छ। आज तपाईका विरोधीहरु सक्रिय रहनेछन् । दाजुभाइसँगको सम्बन्ध मधुर रहनेछ । परिवारका सदस्यबाट शुभ समाचार पाउन सकिनेछ । स्वास्थ्यमा सजग रहनुहोला । हरियो वस्तु दान गर्नुहोस्। भोलेनाथको पूजा गरौ ।

  • Facebook
  • Twitter
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :