Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Hit enter after type your search item
Home / Rashifal / सूर्यझैं चम्किनेछ यी राशिको भाग्य, पढ्नुहोस् मेषदेखि मीनसम्मको अवस्था…आजको राशिफल हेर्नुहोस

सूर्यझैं चम्किनेछ यी राशिको भाग्य, पढ्नुहोस् मेषदेखि मीनसम्मको अवस्था…आजको राशिफल हेर्नुहोस

/
/
/
380 Views

वैदिक ज्योतिषमा कुल १२ राशिको वर्णन गरिएको छ। प्रत्येक राशि चिन्ह एक ग्रह द्वारा शासित छ। राशिफल ग्रह र नक्षत्रहरूको चालबाट गणना गरिन्छ। बिहीबार ३० डिसेम्बर हो र यो दिन वर्षको अन्तिम एकादशी पनि हो । एकादशीका दिन भगवान विष्णुको विधि–विधान अनुसार पूजा–आराधना गरिन्छ । ज्योतिष शास्त्रका अनुसार एकादशीका दिन श्रीहरिको आशिर्वाद केही राशिलाई मिल्ने छ । संगीत स्केलको पाँचौं नोट। राघवेन्द्र शर्माबाट जान्नुहोस् ३० डिसेम्बर २०२१ मा कुन राशिलाई फाइदा हुनेछ र कुन राशिका व्यक्तिहरूले सावधानी अपनाउनुपर्नेछ। पढ्नुहोस् मेष देखि मीन सम्मको अवस्था…

मेष– मन प्रसन्न रहनेछ । दाम्पत्य जीवन सुखमय रहनेछ। काममा अधिकारीको सहयोग मिल्नेछ । केही अतिरिक्त जिम्मेवारी हुन सक्छ। धैर्यता पनि कम हुनेछ। धार्मिक संगीतमा झुकाव बढ्न सक्छ। आम्दानीमा सुधार आउनेछ । मनमा शान्ती रहनेछ तर आत्मविश्वासको कमी हुनेछ।

वृष– अज्ञात भयले सताउन सक्छ । कुराकानीमा धैर्य राख्नुहोस्। कार्यक्षेत्रमा परिवर्तनको सम्भावना रहेको छ । बुवाको स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ। खर्च धेरै हुनेछ। आत्मविश्वासको कमी रहनेछ । व्यापारमा कठिनाइ आउन सक्छ। यात्राको योग रहेको छ ।

मिथुन– मन खिन्न रहनेछ । संयमित हुनुहोस् अनावश्यक क्रोध वा जोशबाट टाढा रहनुहोस्। व्यापारमा कठिनाइ आउन सक्छ। राम्रो अवस्थामा रहनुहोस्। सन्तानबाट शुभ समाचार पाउन सकिनेछ । शैक्षिक तथा अनुसन्धान कार्यमा सफलता मिल्नेछ । बुवाको स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ। आम्दानीका श्रोतहरु फेला पर्न सक्छन् ।

सिंह – धैर्य गर्नु होला । धैर्यता कम हुन सक्छ। शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । पुरानो साथीसँग भेटघाट हुनसक्छ । मिष्ठान्न खानेकुरामा रुचि बढ्नेछ। संचित धनमा वृद्धि हुनेछ । कला संगीतमा रुचि बढ्न सक्छ। बोलीमा कठोरताको प्रभाव पर्न सक्छ। बुवाको स्वास्थ्यमा समस्या आउनेछ ।

कन्या– आत्मविश्वासले भरिपूर्ण रहनेछ । जागिरमा परिवर्तनको सम्भावना रहेको छ । कार्यहरू विस्तार हुनेछ। जीवन अवस्था अराजक हुन सक्छ। क्रोधको क्षण र सन्तुष्टिको भावना रहनेछ। पारिवारिक समस्याले सताउन सक्छ । काममा उन्नतिको अवसर मिल्न सक्छ । कार्यको दायरा फराकिलो हुनेछ ।

तुला – मनमा शान्ति र आनन्द रहनेछ। अकादमिक तथा अनुसन्धान कार्यको सुखद नतिजा मिल्नेछ। पैतृक सम्पत्तिबाट धन लाभ हुने सम्भावना छ । मेहनत धेरै हुनेछ। काममा प्रगतिको बाटो खुल्नेछ । कार्यको दायरा फराकिलो हुनेछ । स्थान परिवर्तन पनि हुन सक्छ। तपाईं आत्मविश्वासले भरिपूर्ण हुनुहुनेछ।

वृश्चिक- कुराकानीमा संयमित रहनुहोस्। परिवारमा अनावश्यक विवादबाट बच्नुहोला । साथीभाइको सहयोग मिल्नेछ । संचित धन कम हुनेछ। व्यापारको लागि यात्रामा जान सकिनेछ। यात्रा लाभदायक हुनेछ। आफ्नो स्वास्थ्य को बारे मा सावधान रहनुहोस्। सन्तानको स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ। आत्मविश्वास प्रचुर मात्रामा रहनेछ।

धनु- शैक्षिक वा बौद्धिक कार्यमा संलग्नता बढ्न सक्छ। काम बढी हुनेछ । बच्चाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नुहोला। साथीभाइको सहयोग मिल्नेछ । कार्यस्थलमा मिहिनेतको प्रशस्तता रहनेछ। आत्मनिर्भर बनौं। धेरै क्रोध र जोशबाट बच्नुहोस्। धर्मप्रति श्रद्धा रहनेछ। खर्च धेरै हुनेछ।

मकर – धैर्य गर्नु होला । मनको शान्तिको लागि प्रयास गर्नुहोस्। साथीभाइबाट व्यापार प्रस्ताव प्राप्त गर्न सकिनेछ। आम्दानी बढ्नेछ। खर्च पनि बढी हुनेछ । परिवारमा धार्मिक कार्यक्रम हुन सक्छ। आफ्नो स्वास्थ्य को बारे मा सावधान रहनुहोस्। जीवनसाथीको सहयोग मिल्नेछ । कला संगीतमा रुचि बढ्नेछ।

कुम्भ – आत्मसंयम रहनुहोस्। धेरै क्रोध र जोशबाट बच्नुहोस्। आमाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला । बाबा तिम्रो साथमा हुनुहुनेछ। अनियोजित खर्च बढ्नेछ। सन्तानबाट शुभ समाचार पाउन सकिनेछ । आत्मविश्वास कम हुनेछ। स्वभावमा चिडचिडापन रहनेछ। पारिवारिक जीवन कष्टकर हुनेछ।

मीन – आत्मविश्वासमा कमी आउनेछ । मन विचलित हुन सक्छ। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । व्यापार व्यवसायमा लाभको अवसर मिल्नेछ । राम्रो अवस्थामा रहनुहोस्। खर्च बढी हुनेछ । जीवनसाथीको स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ। आमाबाट धन प्राप्तिको सम्भावना छ । जीवनयापनमा असहज हुनेछ।

  • Facebook
  • Twitter
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :