Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Hit enter after type your search item
Home / Rashifal / आजबाट धनधान्यकी देवी लक्ष्मी प्रसन्‍न हुनेछन् यी राशि हरुलाई, आउँदै गरेको दिन वरदान साबित हुनेछ ।

आजबाट धनधान्यकी देवी लक्ष्मी प्रसन्‍न हुनेछन् यी राशि हरुलाई, आउँदै गरेको दिन वरदान साबित हुनेछ ।

/
/
/
641 Views

वैदिक ज्योतिषमा कुल १२ राशिको वर्णन गरिएको छ। प्रत्येक राशि चिन्ह एक ग्रह द्वारा शासित छ। राशिफल ग्रह र नक्षत्रहरूको चालबाट गणना गरिन्छ। आज २०७८ पुस १७ गते जनवरी १, २०२२ शनिबार हो र यस दिन शनिदेव र हनुमान जीको विधि अनुसार पूजा गरिन्छ। जान्नुहोस्२०७८ पुस १७ गते जनवरी १, २०२२ मा कुन राशि हुनेलाई फाइदा हुन्छ र कुन राशिले सावधानी अपनाउनु पर्छ। पढ्नुहोस् मेष देखि मीन सम्मको अवस्था…

मेष– मन अशान्त रहन सक्छ । शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । आमाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला । बुवाको सहयोग मिल्नेछ । केही रोकिएको धन प्राप्त हुन सक्छ। सत्तारुढ प्रशासनबाट सहयोग मिल्नेछ । संचित धनमा वृद्धि हुनेछ । आम्दानीमा सुधार आउनेछ । परिवारमा मनमुटाव बढ्न सक्छ।

आउँदै गरेको वर्ष यी जन्मदिनको लागि वरदान जस्तै, हेर्नुहोस् 2022 तपाईको लागि पनि शुभ रहोस्

वृष-आत्मविश्वासमा कमी आउन सक्छ। कुनै अज्ञात डरले सताउन सक्छ। व्यापार व्यवसायमा सुधार आउनेछ । आम्दानी बढ्नेछ। आफ्नो स्वास्थ्य को बारे मा सावधान रहनुहोस्। बोलीमा कठोरताको प्रभाव रहनेछ । कुराकानीमा धैर्य राख्नुहोस्। जागिरमा परिवर्तनको सम्भावना रहेको छ । धन प्राप्त हुनेछ।

मिथुन- मन खिन्न हुन सक्छ। धर्मप्रति श्रद्धा रहनेछ। शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । आमाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला । संचित कोष कम हुन सक्छ। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । काम बढी हुनेछ । आत्मविश्वास प्रचुर मात्रामा रहनेछ। मनमा शान्ति मिल्नेछ। यात्रा योग।

कर्कट – आत्मविश्वास भरिपूर्ण रहनेछ तर मन पनि अशान्त हुन सक्छ। सवारी साधनको सुविधामा कमी आउन सक्छ। जीवनसाथीको सहयोग मिल्नेछ । कपडा उपहार स्वरूप प्राप्त गर्न सकिन्छ। बुवाको स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ। सम्पत्ति आम्दानीको स्रोत बन्न सक्छ। वाणीको प्रभावले रोकिएका काम पुरा हुनेछन् ।

सिंह– अध्ययनमा रुचि बढ्नेछ । शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । घरमा सुख बढ्नेछ। व्यापार व्यवसायका लागि विदेश जाने सम्भावना छ । साथी आउन सक्छ। दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीको सहयोगले व्यापार व्यवसायमा गति मिल्नेछ । लाभको अवसर मिल्नेछ । धार्मिक कार्यक्रममा भाग लिनेछ ।

कन्या– आत्मविश्वासले भरिपूर्ण रहनेछ । जागिरमा परिवर्तनको सम्भावना रहेको छ । उच्च पद प्राप्त गर्न सकिनेछ । कार्यभार पनि बढ्नेछ। जागिरको लागि प्रतिस्पर्धात्मक परीक्षा र अन्तर्वार्तामा सफलता मिल्नेछ। सत्तारुढ प्रशासनबाट सहयोग मिल्नेछ । कला संगीतमा रुचि बढ्नेछ। आम्दानी बढ्नेछ।

तुला– धैर्य गर्नु होला । अत्यधिक क्रोधबाट टाढा रहनुहोस्। जागिरमा परिवर्तनको सम्भावना रहेको छ । अन्य ठाउँमा जान सकिन्छ। आम्दानी बढ्नेछ। धर्ममा रुचि बढ्नेछ। कार्यस्थलमा कठिनाइ आउन सक्छ। आमाको स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ। बुवाको सहयोग मिल्नेछ । दिनचर्या अस्तव्यस्त हुनेछ।

वृश्चिक- कुराकानीमा संयमित रहनुहोस्। परिवारमा शान्तिको लागि प्रयास गर्नुहोस्। आमाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला । जीवन कष्टदायी हुन सक्छ। मानसिक समस्या बढ्न सक्छ। परिवारमा धार्मिक कार्य सम्पन्न हुनेछन् । मान-सम्मानमा वृद्धि हुनेछ। परिवारका साथ धार्मिक स्थलको यात्रामा जान सकिनेछ ।

धनु – मन अशान्त रहनेछ । अनावश्यक विवाद र झगडाबाट टाढा रहनुहोस्। पारिवारिक समस्याले सताउन सक्छ। खर्च धेरै हुनेछ। पारिवारिक जीवन कष्टकर हुनेछ। दिनचर्या अस्तव्यस्त हुनेछ। शैक्षिक कार्यमा मान सम्मान मिल्नेछ । बोलीमा कोमलता रहनेछ। आत्मनिर्भर बनौं। साथी आउन सक्छ।

मकर- मनमा क्रोध र सन्तुष्टिको भावना आउन सक्छ। बुवाको स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला । खर्च धेरै हुनेछ। साथीभाइको सहयोग प्राप्त गर्न सकिनेछ । मनमा शान्ति मिल्नेछ। जीवनसाथीको सहयोग मिल्नेछ । खर्च बढ्नेछ। अत्यधिक क्रोधबाट टाढा रहनुहोस्। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । आम्दानी स्थितिमा सुधार आउनेछ।

कुम्भ- नोकरी, परीक्षा र अन्तर्वार्तामा सफलता मिल्नेछ। सत्तारुढ प्रशासनबाट सहयोग मिल्नेछ । आम्दानी बढ्नेछ। मानसिक तनाव कम हुनेछ। जागिरमा परिवर्तनको सम्भावना रहेको छ । कार्यक्षेत्रमा पनि परिवर्तन आउन सक्छ । अरु ठाउँमा जानुपर्ने हुन सक्छ ।

मीन– मन खिन्न हुन सक्छ । परिवारमा धार्मिक कार्य हुनसक्छ । भवनको मर्मतसम्भार र सजावटमा खर्च बढ्नेछ। आनन्दको अनुभूति हुनेछ। परिवारमा सुख शान्ति छाउनेछ। स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु होला। आत्मनिर्भर बनौं। तपाईं आत्मविश्वासले भरिपूर्ण हुनुहुनेछ। मिठाई खाने बानी बढ्नेछ।

अर्को लेख

जाडो मौसममा महिला दिदी बहिनीको लागि यो अति उपयोगी टिप्स छाला चम्काउने घरेलु उपाया

  • Facebook
  • Twitter
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :