Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Hit enter after type your search item
Home / Dharma / आजबाट सुरु हुँदैछ यी राशिका शुभ दिन, हेर्नुहोस् तपाईको भाग्य पनि परिवर्तन हुँदैछ

आजबाट सुरु हुँदैछ यी राशिका शुभ दिन, हेर्नुहोस् तपाईको भाग्य पनि परिवर्तन हुँदैछ

/
/
/
527 Views

आजबाट नयाँ वर्ष २०२२ सुरु हुँदैछ । ज्योतिष शास्त्रका अनुसार आजबाट केही राशिका शुभ दिनहरू सुरु हुँदैछन् । आउँदै गरेको ३६५ दिनमा यी राशिका व्यक्तिहरूले धेरै उत्सव मनाउनेछन्। ज्योतिषशास्त्रका अनुसार ग्रहको प्रभावले मानिसको जीवनमा असर गर्छ । सन् २०२२ मा सबै ग्रहहरुको राशि परिवर्तन हुनेछ । ग्रहहरूको राशि परिवर्तनले शुभ र अशुभ प्रभाव पार्छ। आउनुहोस् जान्नुहोस् कुन राशिका लागि भोलिबाट ​​शुभ दिन सुरु हुँदैछ ।

मेष जीवनसाथीको स्वास्थ्यमा सुधार आउनेछ।व्यापार व्यवसायमा सुधार आउनेछ ।लाभको अवसर पनि मिल्नेछ ।काममा प्रगतिको बाटो खुल्नेछ ।परिवारमा धार्मिक कार्य सम्पन्न हुनेछन् ।धन प्राप्तिको सम्भावना पनि छ ।शैक्षिक तथा बौद्धिक कार्यको सुखद परिणाम मिल्नेछ ।सन्तानको पक्षबाट शुभ समाचार मिल्नेछ ।पुरानो साथीसँग भेटघाट हुनसक्छ ।आम्दानी बढाउने माध्यमको विकास गर्न सकिनेछ ।वार्षिक संख्या: यी मितिमा जन्मेका व्यक्तिले २०२२ मा धेरै पर्व मनाउने, सुखको वर्षा हुनेछ

वृष मन प्रसन्न रहनेछ।तपाईं आत्मविश्वासले भरिपूर्ण हुनुहुनेछ।कामको स्थितिमा सुधार आउनेछ।जागिर परिवर्तनको अवसर मिल्न सक्छ ।खर्चमा कमी आउने र पारिवारिक समस्या समाधान हुनेछ ।शैक्षिक कार्यमा सुधार आउनेछ ।आयआर्जनको माध्यम बन्न सक्छ ।अनुसन्धानका लागि विदेश यात्राको सम्भावना छ । यात्रा लाभदायक हुनेछ।काममा उन्नतिको अवसर मिल्न सक्छ ।सवारी साधन पाउन सकिनेछ ।

यसलाई पनि पढ्नुहोस् आजबाट धनधान्यकी देवी लक्ष्मी प्रसन्‍न हुनेछन् यी राशि हरुलाई, आउँदै गरेको दिन वरदान साबित हुनेछ । 

सिंह राशि तपाईं आत्मविश्वासले भरिपूर्ण हुनुहुनेछ।पैतृक सम्पत्ति हुन सक्छ।शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ ।कुनै पनि सम्पत्तिबाट लाभको सम्भावना छ।जागिरमा परिवर्तनको सम्भावना पनि छ ।सवारी साधनको आनन्द बढ्न सक्छ।व्यापार बढ्नेछ।लाभको अवसर मिल्नेछ ।दाजुभाइ दिदीबहिनीको पनि साथ मिल्न सक्छ ।साथीभाइको सहयोगले धनलाभको सम्भावना छ ।काममा केही थप जिम्मेवारी आउन सक्छ।आम्दानी बढ्नेछ।सन्तानबाट शुभ समाचार पाउन सकिनेछ ।

कन्या राशि तपाईं आत्मविश्वासले भरिपूर्ण हुनुहुनेछ।जीवनसाथीको स्वास्थ्यमा सुधार आउनेछ।वाहन प्राप्तिको सम्भावना पनि रहनेछ ।व्यापारिक अवस्था सुदृढ बन्नेछ।बाबुको सहयोग मिल्नेछ ।खर्च अपेक्षाकृत कम हुनेछ।काममा साथीभाइको सहयोगमा परिवर्तनको अवसर मिल्नेछ।धार्मिक कार्यमा सहभागी हुने अवसर मिल्नेछ ।शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ ।रोकिएको पैसा फिर्ता हुन सक्छ\

(यस लेखमा दिइएको जानकारी पूर्णतया सत्य र सहि छ भनी हामी दावी गर्दैनौं। विस्तृत र थप जानकारीको लागि, कृपया सम्बन्धित क्षेत्रका विशेषज्ञसँग परामर्श गर्नुहोस्।)

  • Facebook
  • Twitter
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :