Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Hit enter after type your search item
Home / News / काठमाडौंमा २४ घण्टामा थपिए १९ सय १६ संक्रमित

काठमाडौंमा २४ घण्टामा थपिए १९ सय १६ संक्रमित

/
/
/
43 Views

काठमाडौं, पुस २९ गते। पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौं उपत्यकामा मात्र १९ सय १६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ। स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार काठमाडौंमा १४ सय ४९, ललितपुरमा ३१७ र भक्तपुरमा १५० गरेर १९ सय १६ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ।योसँगै काठमाडौं जिल्लामा मात्र संक्रमितको संङ्ख्या २ लाख ६२ हजार ५९ पुगेको छ जसमध्ये २ लाख ५३ हजार ९७५ जना निको भएका छन् भने २२ सय ४२ जनाको मृत्यु भएको छ।

ललितपुर जिल्लामा अहिलेसम्म ५२ हजार ६५८ जनामा संक्रमण पुष्टि हुँदा ५० हजार ३५६ जनाले कोरोना जितेका छन् भने ७११ जनाको मृत्यु भएको छ।

त्यसैगरी भक्तपुर जिल्लामा ३० हजार ९९४ जनामा संक्रमण पुष्टि हुँदा २९ हजार ५९३ जनाले कोरोना जितेका छन् भने ४३८ जनाको मृत्यु भएको छ।काठमाडौंमा पाँच हजार ८ सय ४२, ललितपुरमा १५ सय ९१ र भक्तपुरमा ९६३ गरेर उपत्यकामा अहिले ८ हजार ३९६ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन्।

पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा पीसीआर विधिबाट भएको परीक्षणमा मात्र २९ सय २२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ।मन्त्रालयका अनुसार १० हजार ४९४ जनाको पीसीआर गर्दा २९ सय २२ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो।

४५ सय ८३ जनाको एन्टीजेन परीक्षण गर्दा ६३१ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ।पीसीआर र एन्टीजेन परीक्षणमा संक्रमित हुनेको संख्या एकै दिन बिहीबार ३५ सय ५३ पुगेको छ।

२४ घण्टामा कोरोना संक्रमणबाट एक जनाको मृत्यु भएको छ।योसँगै कोरोनाले अहिलेसम्म ११ हजार ६१० जनाको निधन भएकोे छ। २४ घण्टामा २७१ जना डिस्चार्ज भएका छन्।योसँगै कोरोना निको हुनेको सङ्ख्या आठ लाख १५ हजार ३४७ पुगेको छ।निको हुने दर ९६.९ प्रतिशत रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ। देशभर सक्रिय संक्रमितको संख्या १४ हजार ३४० पुगेको छ।

  • Facebook
  • Twitter
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :